Łączna liczba wyświetleń

Facebook

poniedziałek, 23 lipca 2012

Inglot and Pacific Blue

W tym poście chciałyśmy Wam przypomnieć o zapomnianej
według Nas marce Inglot. Nie wiem czy wiecie, ale Inglot to nasza
rodzima firma, która mieści się w Przemyślu i tam też produkuje kosmetyki. Dlaczego wspominamy o tej firmie pomimo, że na rynku jest tak duży asortyment kosmetyków z zagranicznych marek, które są w przystępnych cenach i na każdą kieszeń. Moim zdaniem warto napisać o tej marce, ponieważ jest to nasz krajowy produkt, który od lat jest na rynku i ma naprawdę świetne kosmetyki. A w szczególności lakiery, pomadki, cienie do powiek i róże. Ja w swojej kosmetyczce posiadam lakier do paznokci z serii O2M nr 620. Nie posiada  szkodliwych substancji i naprawdę długo się trzyma, dość szybko zasycha. Te cechy tego produktu są niezwykle ważne dla mnie, ponieważ jako młoda mama cenię sobie jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Lakier jest naprawdę rewelacyjny, jako pełno etatowa mama moje dłonie są  poddawane ciężkim "próbom" wytrzymałości na rożnego rodzaju środki. Przy pracach domowych lakier naprawdę długo się utrzymuje ok.  4-5 dni.
Również chciałyśmy Wam zaprezentować nową kolekcję pomadek Inglot Pacific Blue. Jest to bardzo odważna seria w sześciu odcieniach niebieskiego. Myślę, że warto zaopatrzyć się w taki odcień pomadki i pomalować się nią na szaloną wakacyjną imprezę, kiedy wszystko jest dozwolone, oczywiście w stylizacjach:P
W związku z tą linią pomadek o tak zaskakujących barwach napiszcie do nas jak wystylizowałybyście się w kolorze Pacific Blue:)


1 komentarz :

  1. wow ,jakie kolorki! ciekawa jestem jak sie prezentuja na ustach ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...